Lojalni 24

COŚ  CIEKAWEGO  NA  LATA

button lojalni

 

Zarabiaj na zakupach

Kupujesz codziennie? Wystarczy, że będziesz to robił razem z nami. Za każde zakupy otrzymujesz Punkty (LP), które wymieniasz na gotówkę. Każde Twoje zakupy przeprowadzone za pomocą Serwisu Prosumenckiego Lojalni24.pl premiowane są Punktami, które automatycznie powiększają wartość Twojego konta. Punkty to nie jakieś wirtualne wartości znikające po upływie terminu - to prawdziwe pieniądze. Każdy Punkt ma realną wartość finansową, przeliczaną na złotówki. W zależności od kupowanego asortymentu i wielkości zakupów, każda złotówka wydana na zakupy za pośrednictwem Serwisu Lojalni24.pl daje Ci możliwość odzyskania nawet do 90 % wydanej kwoty. W taki oto prosty sposób wydane pieniądze wracają do Ciebie. Jeżeli tylko masz taką ochotę, zebrane Punkty możesz w dowolnej chwili wypłacić w gotówce albo przeznaczyć na kolejne lojalne zakupy. Nie ograniczamy w żaden sposób sposobu zarządzania Twoimi zgromadzonymi pieniędzmi.

Zarabiaj na poleceniach

Kupujesz w Internecie? Masz znajomych z którymi dzielisz się opiniami na temat zakupionych Towarów lub Usług? Zacznij zarabiać opowiadając o zakupach i pomagając swoim znajomym w jeszcze tańszym kupowaniu. Dziel się swoją wiedzą na temat taniego kupowania w Internecie i zapraszaj swoich znajomych. Im więcej Twoi przyjaciele kupią za pośrednictwem Serwisu Prosumenckigo Lojalni24.pl, tym więcej i Ty zarobisz. Zakupy Twoje i Twoich znajomych zwiększają sumę zebranych Punktów, dzięki czemu wzrosną Wasze przychody. Żeby zarabiać z nami, nie musisz niczego sprzedawać. Wystarczy jedynie polecać Serwis lub wybrane produkty czy usługi.

Zarabiaj na sprzedaży

Sprzedajesz w Internecie? Zarabiaj więcej dzięki Serwisowi Prosumenckiemu Lojalni24.pl. Szukasz nowych kanałów dystrybucji swoich Towarów i Usług? Dołącz do największego Serwisu skupiającego lojalną społeczność wyedukowanych Klientów o dużym potencjale zakupowym. Serwis Prosumencki Lojalni24.pl łączy najlepsze cechy serwisów aukcyjnych i zakupów grupowych oraz oferuje Ci dostęp do największej siły Internetu - rozproszonej po całej Polsce grupy lojalnych Klientów, którzy chcą kupować. A co najważniejsze, chcą też polecać Twoją ofertę swoim znajomym. Dzięki Społeczności Prosumenckiej zgromadzonej wokół Serwisu Lojalni24.pl Twoje obroty będą rosnąć. Niezależnie czy jesteś hurtownikiem czy sprzedawcą detalicznym i możesz dostarczyć swój Towar w całej Polsce, czy świadczysz usługi w swojej okolicy już teraz powinieneś pokazać ofertę swoim przyszłym Klientom. Rozpocznij współpracę bez żadnego ryzyka - w Serwisie Lojalni24.pl nie ponosisz żadnych kosztów dopóki nie dojdzie do zrealizowania Transakcji. Każda zrealizowana Transakcja to nowy lojalny Klient. Ty dzielisz się z Klientem częścią swojej marży, zyskując lojalnego i oddanego Klienta gotowego podzielić się opinią na Twój temat ze swoimi znajomymi.

Serwis Prosumencki Lojalni24.pl zaprasza. Dołącz do nas i zacznij zarabiać.

TU  MASZ  LINK DO  NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ REJESTRACJI [ ZA DARMO ]  WEJDŹ I  ZOBACZ  JAK  ŁATWO  SIĘ  ZARABIA